Brwi permanentne Poznań

makijaz brwi permanentneKażda kobieta marzy o atrakcyjnym uwodzącym spojrzeniu, a jak wiadomo odpowiedni kształt brwi potrafi dodać Twojej twarzy dużo uroku.

Makijaż permanentny brwi – doskonałe dopełnienie urody

Dzięki makijażowi permanentnemu brwi będziesz mogła na co dzień cieszyć się ich stałym, trwale zarysowanym kształtem – takim, który będzie najlepiej współgrał z Twoim typem urody. Brwi z samej swojej natury bywają nieregularne, a każdorazowa depilacja dodatkowo osłabia cebulki włosów i powoduje, że brwi stają się dużo rzadsze i tracą swój naturalny kolor. Czasem zdarza się też, że w okolicy brwi powstają miejsca, w których włoski przestają odrastać. W takiej sytuacji niezawodnym sposobem na poprawienie wizerunku jest pigmentacja brwi, wykonywana na całej powierzchni łuku brwiowego.

Makijaż permanentny brwi jest dobrym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zmienić kształt swoich brwi, a także dla tych, które cierpią na nadmierne wypadanie włosów lub posiadają bardzo jasną karnację i ich brwi pozostają praktycznie niewidoczne. Dobrze wykonana pigmentacja sprawi, że Twoje brwi dodadzą Twojej twarzy wyjątkowego charakteru i wyrazistości.

W naszym studiu brwi permanentne już od 700 złotych (metoda cienia)!