Makijaż permanentny Poznań

Dla kogo

makijaż permanentny Poznań
Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem na lato

Makijaż permanentny przeznaczony jest dla każdej kobiety, która pragnie trwale podkreślić swoją urodę i ukryć jej mankamenty. W szczególności polecany jest dla osób o jasnej oprawie oczu, rzadkich włosach na łuku brwiowym, bladych, nierównych ustach oraz osobach po chemii, które utraciły rzęsy i brwi. Makijaż permanentny stanowi idealne rozwiązanie dla tych kobiet, które nie chcą tracić codziennie swojego cennego czasu na zmaganiach przed lustrem.

Dzięki takiemu rozwiązaniu każda kobieta może codziennie wyglądać perfekcyjnie, nie tracąc przy tym ani minuty dnia na wykonanie makijażu. Jest to doskonała metoda dla tych, którzy nie lubią samodzielnie się malować, mają problemy ze wzrokiem lub po prostu nie zawsze mają na to czas.

O technice

Jest to technika polegająca na wprowadzeniu pod skórę granulek pigmentów, które w naturalny sposób podkreślą kontury ust, brwi i rzęs. Za pomocą delikatnych igieł do akupunktury do skóry wprowadzane są pigmenty, zawierające w swoim składzie wyłącznie najwyższej jakości składniki pochodzenia mineralnego, które nie posiadają stabilizatorów i środków konserwujących, dzięki czemu nie powodują podrażnień oraz uczuleń. W zależności od rodzaju skóry i jej kolorytu taki makijaż utrzymuje się na jej powierzchni od 2 do 5 lat. Profesjonalny permanentny makijaż powinien być bardzo naturalny, aby podkreślać naturalną urodę kobiety. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy szczegółowe konsultacje, aby jak najlepiej dobrać charakter makijażu do typu urody.

Makijaż permanentny – przed i po

Podjęłaś już decyzję, że chcesz przeprowadzić zabieg? Zapewne zdajesz sobie sprawę, jakie są jego wady i zalety, ale czy na pewno wiesz jak się do niego przygotować? Otóż nie tylko sam zabieg, ale również przygotowanie do niego ma niebagatelne znaczenie. Odpowiednie przygotowanie do zabiegu wpływa bowiem na jego komfortowy przebieg oraz trwałość makijażu.

makijaż permanentny brwi zabieg

Przed:

  • Koniecznie nawilż skórę. I to najlepiej nie jednorazowo tuż przed zabiegiem, tylko na kilka dni przed. Możesz zastosować specjalny krem ochronny, ponadto zwróć uwagę na to, czy inne kosmetyki, które stosujesz na co dzień nie wysuszają Twojej skóry. Wówczas na nic zda się nawilżanie.
  • Na kilka dni przed zabiegiem nie powinno się zażywać leków i wszelkich innych substancji, które rozrzedzają krew – takich jak aspiryna, ibuprofen, kofeina czy alkohol.
  • Dzień przed zabiegiem nie jest wskazane również stosowanie mocnego makijażu. Skóra twarzy powinna być idealnie oczyszczona.
  • Jeśli wykonujesz makijaż brwi, najlepiej gdybyś powstrzymała się z ich depilacją nawet miesiąc przed samym zabiegiem. W przypadku makijażu ust możesz profilaktycznie zastosować leki przeciwko opryszczce, np. Heviran.

Po:

  • Skóra po zabiegu może być podrażniona, zaczerwieniona, opuchnięta. Na szczęście jest to jedynie chwilowy dyskomfort.
  • Po zabiegu musisz jeszcze bardziej skupić się na odpowiednim nawilżeniu skóry.
  • Absolutnie niewskazane są wizyty w solarium, saunie, a także inne zabiegi SPA.

Przeczytaj więcej o  makijażu permanentnym ust.
Nasze studio w Poznaniu to gwarancja jakości!