Wizażystka Poznań

Każda kobieta marzy o tym, aby wyglądać olśniewająco i to najlepiej o każdej porze dnia i nocy. Nie każda jednak wie jak wykorzystać swój potencjał i sprawić, by makijaż w idealnym stopniu podkreślał jej atuty, natomiast ubiór maskował wszelkie niedoskonałości. Podpowiemy Ci jak dobierać makijaż do konkretnych sytuacji i miejsc, byś zawsze czuła się piękna.

wizażystka poznańkreacja wizerunkumakijaż poznań

Makijaż dzienny

Makijaż dzienny różni się od wieczorowego tym, że jest znacznie subtelniejszy. Polega on na dyskretnym podkreśleniu urody, uwypukleniu tego, co w twarzy najpiękniejsze, a także ukryciu wszelkich niedoskonałości. Mówi się, że perfekcyjny makijaż dzienny to taki, którego nie widać na pierwszy rzut oka. Do takiego makijażu stosuje się raczej matowe, stonowane kolory. Niezwykle istotną kwestią jest dobranie odpowiedniego podkładu, a także jego umiejętne rozprowadzenie. Bardzo istotną rzeczą jest również wybranie fluidu, który będzie idealnie współgrał z odcieniem skóry, gdyż w dziennym świetle każdy na pozór niezauważalny szczegół staje się widoczny.

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest zwykle bardziej wyrazisty niż dzienny. Kolorystyka jest bardziej zróżnicowana, niż w przypadku dziennego, a usta mocniej podkreślone. Makijaż wieczorowy może być lekko rozświetlony, można uwydatnić oczy eye-linerem, można również dokleić sztuczne rzęsy oraz zastosować mocniejszy podkład. Przy makijażu wieczorowym jesteś w stanie pozwolić sobie na trochę więcej ekstrawagancji, ale musisz pamiętać o tym, że aby wyglądał dobrze musi być umiejętnie dostosowany do fasonu ubioru oraz koloru stroju biżuterii.

Wizażystka Poznań – gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.